cs en ru
06.02.2015

ISPO 2015

Dnes se nám dostalo významné pocty. Z tisíců vystavovatelů na ISPU jsme byli vybráni právě my, o kterých byl napsán článek na úvodní straně odborného časopisu SAZ sport - ten je každý den dostupný na veletrhu ISPO.

Zde přikládám volný překlad článku:
Lyžařská značka vyráběná v Čechách
LUSTi chce přesvědčit německý obchod.
Debit na ISPO: „LUSTi“ česká značka se právě v těchto dnech představuje na německém trhu“
Jejich filozofie: „Domácí produkce a dřevěné jádro ve všech modelech“,
Už více jak 20 let se pohybuje zakladatel a jednatel společnosti Milan Luštinec (z jeho jména vychází i název značky) v lyžařském světě. Tenkrát vyráběl v Čechách lyže a snowboardy pro různé značky (např. Hoyt). V roce 2001 nastartoval svoji vlastní značku. Ve výrobní hale v domácím prostředí (Žacléř, Krkonoše) se ročně vyprodukuje zhruba 6000 párů. 90% je prodáváno na domácím trhu, zbylé lyže jdou na další trhy jako je Švýcarsko, Polsko, Slovensko a dokonce i USA. Tam už jsou zástupci, kteří značku protlačují. Naproti tomu stojí Německo, kde se prodává spíše přes web a facebook.
Jako své přednosti volí značka nejen domácí výrobu ale také dřevěné jádro, které je v každé lyži zabudováno jakožto i „stabilní a dobré ceny“. Co se týče designu má motto „žádné zbytečné ozdoby“.
„Byli bychom rádi, kdybychom získali zastoupení v Německu“, vysvětluje Luštinec a vzápětí dodává, že určitě ne za každou cenu, nyní žijeme i bez Německého trhu.

no image
about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership