cs en ru
09.11.2016

Nesmrtelná dvojice carvingových lyží LUSTi

LUSTi PCT (Performance carving) - agilní sportovní slalomka, která v sobě spojuje výkon a zábavu. Krátké oblouky jsou její doménou. Zesílená konstrukce dřevěného jádra v přední části lyže a dva titanalové pláty zajišťují, že i při vyšších rychlostech a razantním vedení je PCT nekompromisně stabilní a přesná.

LUSTi RCT (Radical carving) - velmi oblíbený model sportovní slalomky. Tato lyže je mimořádně hravá a obratná a lyžaře nutí k čistě vyjetým kratším obloukům ve střední rychlosti. Díky krátkému radiusu, široké měkčí špičce a pružnosti klasické sandwichové konstrukce se dvěma pláty titanalu je zahájení oblouku razantní a čitelné, střed jistý i na velmi tvrdém povrchu, závěr příjemně dynamický. 

Image 0

about our company  
Galus Industries Ltd. is a Czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment, located in a town of Zacler. In 2000, our company started producing limited quantity of high-performance racing skis for the Czech market under the brand nameLUSTi. Our mission has always been to offer the highest quality equipment at a very attractive price point. Our Company also produces summer sports equipment, such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership