cs en ru
09.11.2016

Nesmrtelná dvojice carvingových lyží LUSTi

LUSTi PCT (Performance carving) - agilní sportovní slalomka, která v sobě spojuje výkon a zábavu. Krátké oblouky jsou její doménou. Zesílená konstrukce dřevěného jádra v přední části lyže a dva titanalové pláty zajišťují, že i při vyšších rychlostech a razantním vedení je PCT nekompromisně stabilní a přesná.

LUSTi RCT (Radical carving) - velmi oblíbený model sportovní slalomky. Tato lyže je mimořádně hravá a obratná a lyžaře nutí k čistě vyjetým kratším obloukům ve střední rychlosti. Díky krátkému radiusu, široké měkčí špičce a pružnosti klasické sandwichové konstrukce se dvěma pláty titanalu je zahájení oblouku razantní a čitelné, střed jistý i na velmi tvrdém povrchu, závěr příjemně dynamický. 

Image 0

about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership