cs en ru
07.12.2016

Openning St. Anton

O víkendu jsme měli možnost účastnit se openingu rakouského střediska St. Anton. Kde jsme měli stánek a hromadu lyží na otestování. :) Akce se velmi vydařila, sluníčko svítilo, sjezdovka byla umrzlá, takže podmínky pro testování ideální. :)
V Rakousku je naše značka nová, takže naše očekávání nebylo velké, ale byli jsme velmi mile překvapeni, náš stánek byl téměř pořád bez lyží, lidé si je zamlouvali dopředu a celý víkend mezi nimi kolovaly a zpětná vazba od nich byla skvělá. :) Dole přikládám pár fotek. Všem moc děkujeme za podporu a pěkné zprávy, kterými nás zásobujete. Moc si toho vážíme a opravdu velmi nás to těší. :)
about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership