cs en ru
07.12.2016

Openning St. Anton

O víkendu jsme měli možnost účastnit se openingu rakouského střediska St. Anton. Kde jsme měli stánek a hromadu lyží na otestování. :) Akce se velmi vydařila, sluníčko svítilo, sjezdovka byla umrzlá, takže podmínky pro testování ideální. :)
V Rakousku je naše značka nová, takže naše očekávání nebylo velké, ale byli jsme velmi mile překvapeni, náš stánek byl téměř pořád bez lyží, lidé si je zamlouvali dopředu a celý víkend mezi nimi kolovaly a zpětná vazba od nich byla skvělá. :) Dole přikládám pár fotek. Všem moc děkujeme za podporu a pěkné zprávy, kterými nás zásobujete. Moc si toho vážíme a opravdu velmi nás to těší. :)
about our company  
Galus Industries Ltd. is a Czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment, located in a town of Zacler. In 2000, our company started producing limited quantity of high-performance racing skis for the Czech market under the brand nameLUSTi. Our mission has always been to offer the highest quality equipment at a very attractive price point. Our Company also produces summer sports equipment, such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership