cs en ru
07.03.2017

!!!!!PODĚKOVÁNÍ!!!!

Jako každý rok, tak i letos se ve dnech 3. - 6. 3. 2017 uskutečnilo testování lyží LUSTI v Rakouském středisku Hohentauer - Moscher. Tímto bych chtěla všem, kteří s námi tyto dny strávili moc a moc poděkovat. Myslím si, že se akce velmi vydařila, počasí nám nakonec taky docela přálo a bylo to opravdu super. Dále velmi děkuji všem, co se účastnili nedělního závodu a i těm co se neumístili, gratuluji.

Velké díky samozřejmě patří CK Panter za perfektní organizaci zájezdu. Tak jak jsem slíbila, tak všechny fotky jsem nahrála na "rajče" a níže Vám přikládám odkaz, fotek je hromada, tak doufám, že se všichni najdete. Ještě jednou děkuji a těším se, že se potkáme opět příští rok. 
PS: Na chaletu 58 jsme našli tmavě modrou pánskou mikinu, tak kdyby někomu chyběla, tak mi napište na radka@lusti.cz, má ji u sebe Ivanka z CK Panter, tak domluvíme nějaké předání nebo přeposlání. :)

about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership