cs en ru
07.03.2017

!!!!!PODĚKOVÁNÍ!!!!

Jako každý rok, tak i letos se ve dnech 3. - 6. 3. 2017 uskutečnilo testování lyží LUSTI v Rakouském středisku Hohentauer - Moscher. Tímto bych chtěla všem, kteří s námi tyto dny strávili moc a moc poděkovat. Myslím si, že se akce velmi vydařila, počasí nám nakonec taky docela přálo a bylo to opravdu super. Dále velmi děkuji všem, co se účastnili nedělního závodu a i těm co se neumístili, gratuluji.

Velké díky samozřejmě patří CK Panter za perfektní organizaci zájezdu. Tak jak jsem slíbila, tak všechny fotky jsem nahrála na "rajče" a níže Vám přikládám odkaz, fotek je hromada, tak doufám, že se všichni najdete. Ještě jednou děkuji a těším se, že se potkáme opět příští rok. 
PS: Na chaletu 58 jsme našli tmavě modrou pánskou mikinu, tak kdyby někomu chyběla, tak mi napište na radka@lusti.cz, má ji u sebe Ivanka z CK Panter, tak domluvíme nějaké předání nebo přeposlání. :)

about our company  
Galus Industries Ltd. is a Czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment, located in a town of Zacler. In 2000, our company started producing limited quantity of high-performance racing skis for the Czech market under the brand nameLUSTi. Our mission has always been to offer the highest quality equipment at a very attractive price point. Our Company also produces summer sports equipment, such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership