cs en ru
28.02.2014

Testování LUSTi

Vážení přátelé lyžaři, jelikož lyže RCT patří mezi naše nejoblíbenější a nejprodávanější, zvažujeme možnost rozšířit nabídku o novou upravenou verzi, zařazenou mezi RCT a RT, a samozřejmě nás zajímá Váš názor. Jednalo by se o lyže vycházející z geometrie RCT se změněnou tuhostí v určitých místech lyže, blížící se kategorii RT. Pokud by se někdo z Vás chtěl podílet na vývoji těchto lyží, připravujeme dvoudenní testovací akci v Rakousku. Na této akci bude možné porovnat současná RCTčka s upravenou verzí. Vítaná je zkušenost s lyžemi RCT ale není to podmínkou.

Akce ale nebude jen o těchto lyžích, bude zde možnost zdokonalit své lyžařské umění pod dohledem instruktora, případně vyzkoušet některé další modely LUSTi.
Akce by se konala 15. a 16. 3. 2014. Příjezd do Rakouska by byl již 14. 3. 2014 večer, kdy bychom mohli posedět a popovídat si o lyžích u skleničky vína s jednatelem společnosti Milanem Luštincem.

Cena je 3500,- a obsahuje ubytování, plnou penzi a dvoudenní skipas. Doprava není v ceně ale v případě zájmu a dostatečném počtu osob, by bylo možné zajistit dopravu autobusem z Prahy.
Více informací o středisku nacházejícím se cca 380 km od Prahy naleznete na zde.

about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership