cs en ru

Skiopening Kaunertal

Ráda bych Vás pozvala na Skiopening na Kaunertal s CK Talpa a prodejcem LUSTi SKIDEPO JEREMI SPORTCENTRUM. Testování je pouze pro zájezdy zakoupené přes CK Talpa.

TRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ LYŽOVÁNÍ NA KAUNERTALSKÉM LEDOVCI. TESTOVÁNÍ LYŽÍ LUSTi, SOUTĚŽE O HODNOTNÉ CENY A DALŠÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

Ledovcové lyžování, prachový sníh
Testování lyží LUSTi
Svařák na svahu pro každého dospělého účastníka
Vánoční trhy ve Feichtenu

Termín: 12.12. - 15.12. 2015

Ve spolupráci s , prodejcem a servisem lyží  a střediskem Kaunertal vám i v přístí sezóně nabízíme vylepšené předvánoční lyžování. Již tradiční a nejdůležitější součást programu je TESTOVÁÍ LYŽI LUSTi! V sobotu 14.12. se můžete těšit na lyžařské soutěže. Na nejlepší čekají hodnotné ceny! Večer pak oslava sportovních výkonů na vánočních trzích ve Feichtenu s místní živou hudbou!

 !!! V TOMTO TERMÍNU JE MOŽNÁ I DOPRAVA AUTOBUSEM !!!

Veškeré informace o akci naleznete zde.

Image 0

about our company  
Galus Industries Ltd. is a Czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment, located in a town of Zacler. In 2000, our company started producing limited quantity of high-performance racing skis for the Czech market under the brand nameLUSTi. Our mission has always been to offer the highest quality equipment at a very attractive price point. Our Company also produces summer sports equipment, such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership