cs en ru

Testování Aldrov

Zveme Vás na testování lyží LUSTi do Ski Aldrov.

Image 0

Více info zde:
O víkendu 12. – 13.1.2019 si můžete v rámci testovací a předváděcí akce vyzkoušet libovolný počet lyží z nové kolekce LUSTI. Náš stánek najdete buď u spodní nebo horní stanice sedačkové lanovky, v závislosti na sněhových podmínkách . Sjezdovka je dostatečně široká a přímo vybízí ke carvingovému dovádění. Areál nebývá přeplněný, testování by tedy mělo proběhnout bez časové tísně na jednotlivé modely lyzi.

Testování lyží je zdarma, žádáme jen o předložení osobního dokladu. V sobotu i neděli proběhne vylosování pěti účastníků akce LUSTI Aldrov 2019, kteří od nás obdrží drobné věcné ceny.

90% modelů z naší kolekce mají nyní u Satrapa ski skladem a některé z nich tedy bude možné zakoupit přímo na místě. Pokud máte již nyní představu o konkrétních lyžích, které plánujete po vyzkoušení zakoupit, doporučujeme se se Satrapa ski předem domluvit a lyže si nezávazně rezervovat. Satrapa ski vám rezervaci potvrdí a lyže přivezou s sebou na akci.

Těšíme se na Vaši návštěvu i společné lyžování.

Za team LUSTI
Honza Satrapa
Satrapa-ski.cz
602 308 122

about our company  
Galus Industries Ltd. is a Czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment, located in a town of Zacler. In 2000, our company started producing limited quantity of high-performance racing skis for the Czech market under the brand nameLUSTi. Our mission has always been to offer the highest quality equipment at a very attractive price point. Our Company also produces summer sports equipment, such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership