cs en ru

Testování Kamenec

Image 0

Více info zde:
Víkend 6. - 7.1. 2018 - oba dva dny od 9 do 16h.
Rádi bychom vás pozvali do skiareálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou na testovací akci od SATRAPA ski. Kromě možnosti svézt se zdarma na kterémkoliv z modelů LUSTi (budeme žádat pouze předložení osobního dokladu) se můžete těšit na losování 5 účastníků akce, kteří od nás obdrží nějaké ty lyžařské ceny. Pokud se navíc podaří zasněžit obě strany areálu, budeme po celý víkend pořádat závod ve slalomu a dětské soutěže. Na akci není potřeba se hlásit předem, stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat.
Neváhejte tedy a přijďte se s námi svézt na nových modelech LUSTi nebo jen tak popovídat o lyžování. Po celou dobu akce nás najdete u spodní stanice vleku.

Pro aktuální informace sledujte naši událost na facebooku zde.

Budeme se na vás těšit!
Za tým LUSTi & SATRAPA ski
Honza Satrapa
602 308 122

about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership