cs en ru

Testování Špindlerův mlýn

Image 0

Více info zde:
Víkend 13. - 14.1. 2018 - oba dva dny od 9 do 16h.
  
Rádi bychom vás pozvali do Špindlerova Mlýna na testovací akci od SATRAPA ski. Kromě možnosti svézt se zdarma na kterémkoliv z modelů LUSTi budou pro vaše děti připraveny dětské soutěže a losování 5 účastníků akce, kteří od nás obdrží nějaké ty lyžařské ceny. Po dohodě se skiareálem bude na této akci možné zapůjčit si testovací model LUSTi pouze v případě uložení vlastních lyží do naší úschovy.
Na akci není potřeba se hlásit předem, stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat. V sobotu náš stánek najdete na parkovišti Horní Mísečky a v neděli na vás budeme čekat u spodní stanice lanovky Hromovka. Neváhejte tedy a přijďte se s námi svézt na nových modelech LUSTi nebo jen tak popovídat o lyžování. Po celou dobu akce nás najdete u spodní stanice vleku.

Pro aktuální informace sledujte naši událost na facebooku zde.

Budeme se na vás těšit!
Za tým LUSTi & SATRAPA ski
Honza Satrapa
602 308 122

about our company  
Galus Industries Ltd. is a czech manufacturer of skis, snowboards and other sports equipment. Since 2000, our company began to produce a small quantity for the Czech Market of high performance racing skis under the brand LUSTi. The intention has always been to offer the highest quality at the best price. In the company is also the development of summer products such as longboards, wakeboards and kiteboards.

Dealership