cs en
Přihlásit se

Lyže

Třídit dle:
Zobrazit:
LPT - LADIES PERFORMANCE
Cena od: 8 050 Kč

LPT jsou typicky sjezdovkové lyže spíše pro kratší a střední oblouky a potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na sportovně zaměřené. Tato výkonná, sportovní, dámská lyže tvarově vychází ze slalomek RT, ale díky ubrání jednoho plátku titanalu je lyže snadněji ovladatelná. Lyže je dost točivá, což umožňuje snadný přechod z oblouku do oblouku. I přes svou nižší váhu je tato tuhá a pevná lyže spolehlivá i ve středních rychlostech. Lyže je poslušná a snadno ovladatelná, i při vynaložení minimálního úsilí, zažijete perfektní prožitek z jízdy.

Detail
FCT - FUN CARVING
Cena od: 3 850 Kč

Velice točivá slalomka pro rychlé krátké oblouky. Neobyčejně hravá a obratná, ideální pro jízdu na hraně v nižších a středních rychlostech.

Detail
SST WIDE - SNOW SKATE WIDE
Cena od: 3 500 Kč
Detail
TOUR RACE CARBON DESIGN
Cena od: 14 500 Kč

Lyže LUSTi Tour Race Carbon Design nejsou klasické skialpy, ale jsou to především ultra lehké sjezdové lyže, díky kterým budete první na kopci a zároveň si užijete perfektní zážitek z jízdy, ať už jedete po upravené sjezdovce nebo sjíždíte strmý úvoz. LUSTi Tour Race Carbon Design jsou lyže, které z Vás udělají hvězdu, ať už chcete vítězit na skialpinistických závodech nebo zdolávat vrcholy od Krkonoš, přes Alpy až po Himálaje. Díky použití lehkého dřeva Pauwlovnie a nahrazení vrchní fólie carbonem se při délce 162 cm dostaneme na váhu 670 g.

Detail
TOUR RACE
Cena od: 10 500 Kč

Lyže LUSTi Tour Race nejsou klasické skialpy, ale jsou to především ultra lehké sjezdové lyže, díky kterým budete první na kopci a zároveň si užijete perfektní zážitek z jízdy, ať už jedete po upravené sjezdovce nebo sjíždíte strmý úvoz. LUSTi Tour Race jsou lyže, které z Vás udělají hvězdu, ať už chcete vítězit na skialpinistických závodech nebo zdolávat vrcholy od Krkonoš, přes Alpy až po Himálaje.

Detail
KRAKO
Cena od: 9 800 Kč

Čistokrevná prašanová lyže, hodná jména vládce hor. Kombinace klasického camberu s pow rockerem ve špičce i patce. Lyže vhodná jak na rychlou jízdu po otevřených pláních, tak na prudké svahy či nádherné ježdění v lese.

Detail
X - RAY
Cena od: 9 150 Kč

All mountain - freeride. Lyže, která zvládne vše.

Detail
LAGOON
Cena od: 9 150 Kč

All mountain freeride – tour. Dámská verze lyže Vertigo.

Detail
VERTIGO
Cena od: 9 150 Kč

All mountain – tour. Příjemně krojená lyže, s posunutým nejširším bodem špičky směrem ke středu, 35 cm dlouhým free rockerem. K tomu klasický camber až k lehce přizvedlé patce a celkově měkčí stavba. K tomu připočítejte skvělou váhu a máte výbornou lyži jak na free skitouring, tak na ježdění po rozbitých sjezdovkách.

Detail
LIQUID
Cena od: 7 600 Kč

Holčičí all mountain freestyle lyže.

Detail
NIMBUS
Cena od: 7 600 Kč

Pro tuto sezonu najdete pod označením nimbus dva typy lyží, vycházející ze stejné konstrukce.

Detail
TOUR FREERIDE bílé
Cena od: 7 150 Kč

Lyže TOUR freeride jsou určeny především pro turistiku a následné ostřejší sjezdy. Poskytují úžasnou volnost při pohybu mimo sjezdovky. Při jízdě v hlubokém sněhu vás lyže vznesou na povrch a umožní tak hladký sjezd i v hlubokém sněhu, ale zároveň umožní krátký oblouk a dobrou manévrovatelnost i na tvrdším podkladu i upraveném terénu. S těmito lyžemi můžete vyrazit do vysokých hor a dopřát si náročné a rychlé sjezdy. dddd

Detail
O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ