cs en ru
Přihlásit se
31.01.2015

Český pohár ve skialpinismu

V sobotu 31. 1. se uskutečnilo další kolo Českého poháru ve skialpinismu - tentokrát Krkonošský Vertical ve Špindlerově Mlýně. Radoslav Groh se umístil v kategorii muž na 2. místě. Taktéž na 2. místě se v kategorii žen umístila Anka Straková a na 4. místě Lucie Luštincová.
Zároveň se zde vyhlašoval Český pohár ve skialpinismu za rok 2014, kde se Radoslav Groh celkově umístil na 2. místě v kategorii mužů a v kategorii žen 2. místo celkově obsadila Lucie Luštincová.
Gratulujeme:)

O naší firmě
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.