cs en ru
Přihlásit se
06.02.2015

ISPO 2015

Dnes se nám dostalo významné pocty. Z tisíců vystavovatelů na ISPU jsme byli vybráni právě my, o kterých byl napsán článek na úvodní straně odborného časopisu SAZ sport - ten je každý den dostupný na veletrhu ISPO.

Zde přikládám volný překlad článku:
Lyžařská značka vyráběná v Čechách
LUSTi chce přesvědčit německý obchod.
Debit na ISPO: „LUSTi“ česká značka se právě v těchto dnech představuje na německém trhu“
Jejich filozofie: „Domácí produkce a dřevěné jádro ve všech modelech“,
Už více jak 20 let se pohybuje zakladatel a jednatel společnosti Milan Luštinec (z jeho jména vychází i název značky) v lyžařském světě. Tenkrát vyráběl v Čechách lyže a snowboardy pro různé značky (např. Hoyt). V roce 2001 nastartoval svoji vlastní značku. Ve výrobní hale v domácím prostředí (Žacléř, Krkonoše) se ročně vyprodukuje zhruba 6000 párů. 90% je prodáváno na domácím trhu, zbylé lyže jdou na další trhy jako je Švýcarsko, Polsko, Slovensko a dokonce i USA. Tam už jsou zástupci, kteří značku protlačují. Naproti tomu stojí Německo, kde se prodává spíše přes web a facebook.
Jako své přednosti volí značka nejen domácí výrobu ale také dřevěné jádro, které je v každé lyži zabudováno jakožto i „stabilní a dobré ceny“. Co se týče designu má motto „žádné zbytečné ozdoby“.
„Byli bychom rádi, kdybychom získali zastoupení v Německu“, vysvětluje Luštinec a vzápětí dodává, že určitě ne za každou cenu, nyní žijeme i bez Německého trhu.

no image
O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ