cs en ru
Přihlásit se
21.08.2014

Letní příprava našich skialpových reprezentantů

Léto pomalu končí, to znamená, že se blíží zima a skialpová sezóna klepe na dveře.
Přestože naši reprezentanti budou pro nadcházející sezónu vybaveni jedněmi z nejlehčích skialpinistických lyží na světě, nenechávají nic náhodě. Tvrdě trénují a v současnosti finišují letní přípravu, v rámci které absolvovali i několik náročných závodů:
Radoslav Groh se spolu se svým parťákem postavil v sobotu 9. 8. na start Rock Point Horské výzvy v Krkonoších, kde se na trati dlouhé 34 km s převýšením přibližně 1950 metrů umístili s přehledem na 1. místě!
Lucie Luštincová závodila v sobotu 16. 8. v Beskydech. Salomon Slezský Maraton je závod dlouhý 40,5 km s převýšením cca 2150 metrů a Lucka obsadila 1. místo celkově mezi ženami.
Gratulujeme!:)

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ