cs en ru
Přihlásit se
09.11.2016

Nesmrtelná dvojice carvingových lyží LUSTi

LUSTi PCT (Performance carving) - agilní sportovní slalomka, která v sobě spojuje výkon a zábavu. Krátké oblouky jsou její doménou. Zesílená konstrukce dřevěného jádra v přední části lyže a dva titanalové pláty zajišťují, že i při vyšších rychlostech a razantním vedení je PCT nekompromisně stabilní a přesná.

LUSTi RCT (Radical carving) - velmi oblíbený model sportovní slalomky. Tato lyže je mimořádně hravá a obratná a lyžaře nutí k čistě vyjetým kratším obloukům ve střední rychlosti. Díky krátkému radiusu, široké měkčí špičce a pružnosti klasické sandwichové konstrukce se dvěma pláty titanalu je zahájení oblouku razantní a čitelné, střed jistý i na velmi tvrdém povrchu, závěr příjemně dynamický. 

Image 0

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ