cs en ru
Přihlásit se
25.03.2014

Nová kolekce skialpů

Na příští rok pro Vás značka Lusti připravuje zbrusu novou kolekci skialpinistických lyží. Naši experti s mnohaletými zkušenostmi s vývojem a výrobou sjezdových lyží se spojili s předními odborníky na skialpinismus a výsledek je tu: Lusti Race Tour: ultralehká skialpinistická lyže, která si i při své bezkonkurenční váze 698g!! zachovává špičkové jízdní vlastnosti typické pro sjezdové lyže Lusti.

Aktuálně probíhá testování těchto revolučních lyží. Naší testovací jezdci dostali jasný úkol dát novým Lusti Race Tour co proto!

Premiéru si Lusti Race Tour odbyly ve čtvrtek 20. 3. na domácí, Krkonošské půdě při otevřeném Armádním Mistrovství republiky ve skialpinismu. Pořadatelé odvedli skvělí kus práce a i přes nepříznivé sněhové podmínky připravily krásnou a zároveň náročnou trať s řadou těžkých sjezdů a technických výstupů.

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ