cs en ru
Přihlásit se
11.10.2019

Nové logo LUSTi

Představujeme nové logo značky LUSTi.

V roce 2013 jsme vytvořili první regulérní logo LUSTi a také jsme sjednotili design našich výrobků do té podoby, jak je nyní znáte. Během uplynulých šesti let nám tato profesionálnější a jednotná „tvář“ značky dopomohla rozšířit produktovou řadu o dvacet nových modelů, navýšit objem výroby téměř dvojnásobně a usnadnila nám prosadit se na nových trzích (Španělsko, Itálie, Austrálie, Jižní Korea…).

Jsme spíše konzervativní a nemáme potřebu měnit to, co funguje. Rozšiřování našeho portfolia, přímá konfrontace se zavedenou konkurencí a náročné požadavky trhu na vzhled produktů si však vynutily současnou značku LUSTi „osvěžit“. Nemládneme nikdo, ani naše staré dobré logo ne, proto jsme mu dopřáli facelift.

Od nynějška ho budete vídat na všech nových modelech LUSTi včetně snowboardů a freeski. Symbol „dvojitého L“ najdete ve špičce skluznice u většiny modelů.

Věříme že (tak jako my) uvidíte v nových lyžích stále ty stejné „Luštovky“, jen trochu modernější.

Na část nové kolekce se můžete podívat v galerii. :)

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ