cs en ru
Přihlásit se
07.03.2017

!!!!!PODĚKOVÁNÍ!!!!

Jako každý rok, tak i letos se ve dnech 3. - 6. 3. 2017 uskutečnilo testování lyží LUSTI v Rakouském středisku Hohentauer - Moscher. Tímto bych chtěla všem, kteří s námi tyto dny strávili moc a moc poděkovat. Myslím si, že se akce velmi vydařila, počasí nám nakonec taky docela přálo a bylo to opravdu super. Dále velmi děkuji všem, co se účastnili nedělního závodu a i těm co se neumístili, gratuluji.

Velké díky samozřejmě patří CK Panter za perfektní organizaci zájezdu. Tak jak jsem slíbila, tak všechny fotky jsem nahrála na "rajče" a níže Vám přikládám odkaz, fotek je hromada, tak doufám, že se všichni najdete. Ještě jednou děkuji a těším se, že se potkáme opět příští rok. 
PS: Na chaletu 58 jsme našli tmavě modrou pánskou mikinu, tak kdyby někomu chyběla, tak mi napište na radka@lusti.cz, má ji u sebe Ivanka z CK Panter, tak domluvíme nějaké předání nebo přeposlání. :)

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ