cs en ru
Přihlásit se
28.02.2014

Testování LUSTi

Vážení přátelé lyžaři, jelikož lyže RCT patří mezi naše nejoblíbenější a nejprodávanější, zvažujeme možnost rozšířit nabídku o novou upravenou verzi, zařazenou mezi RCT a RT, a samozřejmě nás zajímá Váš názor. Jednalo by se o lyže vycházející z geometrie RCT se změněnou tuhostí v určitých místech lyže, blížící se kategorii RT. Pokud by se někdo z Vás chtěl podílet na vývoji těchto lyží, připravujeme dvoudenní testovací akci v Rakousku. Na této akci bude možné porovnat současná RCTčka s upravenou verzí. Vítaná je zkušenost s lyžemi RCT ale není to podmínkou.

Akce ale nebude jen o těchto lyžích, bude zde možnost zdokonalit své lyžařské umění pod dohledem instruktora, případně vyzkoušet některé další modely LUSTi.
Akce by se konala 15. a 16. 3. 2014. Příjezd do Rakouska by byl již 14. 3. 2014 večer, kdy bychom mohli posedět a popovídat si o lyžích u skleničky vína s jednatelem společnosti Milanem Luštincem.

Cena je 3500,- a obsahuje ubytování, plnou penzi a dvoudenní skipas. Doprava není v ceně ale v případě zájmu a dostatečném počtu osob, by bylo možné zajistit dopravu autobusem z Prahy.
Více informací o středisku nacházejícím se cca 380 km od Prahy naleznete na zde.

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ