cs en ru
Přihlásit se
26.03.2014

Závod "Bokami Západných Tatier"

Další náročný test prodělaly Lusti Race Tour ve Vysokých Tatrách při jednom z nejtěžších skialpinistických závodů, legendárních Bokami Západních Tater.

Bokami západních Tater je třídenní skialpinistický závod dvojic. Každá závodní etapa má převýšením cca 2200 výškových metrů. Účastnící závodu se musí během závodu vyrovnat s extrémními sjezdy Tatranských žlabů, zvládat výstupy často s použitím horolezeckých technik a to vše ve výškách okolo 2000 m.n.m, nezřídka za nepříznivého počasí. Jednoduše ideální polygon pro testování skialpinistických lyží!

Lusti opět reprezentoval Radoslav Groh. Jeho partnerem pro tento závod byl slovenský borec Lukáš Trizna. Hned v první etapě si naši kluci připsali vítězství po napínavém souboji, kde rozhodl až závěrečný sjezd do cíle. Následující etapu zakončili shodně s duem Tatranských legend Madajem a Pisarčíkem, když se jim opět v posledním náročném sjezdu podařilo smazat náskok soupeřů. Do poslední etapy hoši vycházeli s náskokem přes dvě minuty, avšak štěstí jim tentokrát nepřálo zejména kvůli Lukášovým trablům se stoupacími pásy. Kluci zakončili i přes bojovný výkon závod na konečném druhém místě a za to jim patří obrovská gratulace!!!:)

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ