cs en ru
Přihlásit se

G3 Alpinist Elements 100mm

Cena: 3 500 Kč (včetně DPH)
Dostupnost: Skladem

  • specifikace
  • tech. parametry
  • technologie
  • videa
  • dotaz

Stoupací pásy G3 Elemets 100mm navazují na osvědčené pásy Alpinist. Univerzální a spolehlivé stoupací pásy a proto s nimi můžete vyrazit, kam si jen zamanete. Stoupací pásy vyžadují minimální údržbu. Elements nabízí dokonalou rovnováhu mezi optimálním skluzem a stoupáním. Tyto pásy jsou připraveny na všechny nástrahy přírody.

Balení obsahuje:
pár stoupacích pásů, obal na pásy, přenosová mřížka a nůž G3 na ořez pásů

Specifikace:
Šířka pásu: 130mm
Materiál plyše: G3 nylon
Velikosti: S (153-169 cm), M (168-184 cm), L (183-199 cm)
Uchycení: háčky na špičce, klip na patce s možností nastavení potřebné délky

Přednosti pásů G3:

Přední úchyt pásů - nerezový konektor s novým nízkým profilem bezpečně drží a snadno se nasazuje
Zadní úchyt pásů - nízko profilový zadní popruh pro rychlejší a snadnější nasazení a sejmutí pásů. Jeho rafinovaný tvar a „pop-up“ funkce umožňují snadné nasazování i v rukavicích.

16cm - nově jsou pásy vybaveny možností nastavení délky v rozsahu 16 cm. Proto můžete jedny pásy použít na více délek lyží.

-30 °C/-22 F: Na rozdíl od většiny ostatních stoupacích pásů, jsou pásy firmy G3 vyvinuty tak, aby byly plně funkční a použitelné až do -30 °C/-22 F. Funkčnost stoupacích pásů je testována za extrémních podmínek v nehostinné Kanadské přírodě v oblasti pohoří North Shore, kde společnost G3 sídlí již řadu let.

Netoxické lepidlo- během výrobního procesu lepidla G3 nejsou používany toxické nebo jinak škodlivé látky pro životní prostředí. Díky tomu se můžete cítit bezpečně a příjemně při používání stoupacích pásů G3.

Nepromokavost: G3 stoupací pásy mají trvalou v továrně vytvořenou hydrofobní (nepromokavou) ochranu, která udržuje pásy suché. Zabraňuje také vytváření ledových hrudek na pásu. Tato funkce má za následek méně frustrace a mnohem méně únavy během túr v různých teplotních pásmech.

Ořezávací nůž: S dvojitou čepelí a ergonomickou rukojetí, která se výborně drží. Díky tomuto ořezávacímu noži jste schopni rychle a přesně upravit váš stoupací pás G3 přesně dle vaší lyže, tak aby na ní dokonale seděl.

Vyrobeno v Kanadě: G3 stoupací pásy jsou vyráběny v Kanadě, přímo v sídle G3 ve Vancouveru, které je jen pár minut od pohoří North Shore. Pohoří North Shore poskytuje perfektní terén pro testování veškerých výrobků firmy G3. Díky tomu jsou výrobky G3 dokonale testovány a odladěny.

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ