cs en ru
Přihlásit se

Kohla SMU Mixmohair 120 mm 170 - 176 cm

Cena: 3 100 Kč (včetně DPH)
Dostupnost: Skladem
  • specifikace
  • tech. parametry
  • technologie
  • videa
  • dotaz
Rychlé stoupací pásy od značky Kohla, které pevně drží a mají výborný skluz. S impregnací proti nalepování sněhu. Spolehlivé lepidlo do -30°C s membránou.
S poměrem skluzu a stoupáním 50:50 jsou ideální pro rychlé výstupy na kopce. Vy pak můžete dát veškerou energii do skvělého sjezdu. Pohodový výstup podpoří impregnace vláken, která zabraňuje nalepování sněhu na pásy a membrána, která nepustí vlhkost do lepidla a pásy tak pevně drží i v proměnlivých podmínkách v průběhu celé sezóny. Pásy KOHLA SMU Mixmohair jsou určené pro časté používání. Kombinace kvalitního mohéru a nylonu (65 % mohéru a 35 % nylonu) zajišťuje optimální poměr mezi výborným skluzem, stoupavostí a dlouhou životností. Pásy KOHLA SMU Mixmohair lze přichytit na jakékoliv lyže, ocelové očko lehce vyměníte za jiné uchycení pro jiný typ špičky. Díly jsou z kvalitních plastových a nerezových materiálů, které jsou odolné vůči mrazu a opotřebení. Zdarma odborná montáž vázání v našem Skialpshopu. Hlavní přednosti stoupacích pásů SMU Mixmohair: materiál stoupací vrstvy: 65 % mohair / 35 % nylon materiál přilnavé vrstvy: Hot-Melt lepidlo provedení: Multifit dodávané šířky: 120 mm poměr skluz/stoupavost v %: 50 / 50 do teploty: -30 °C membrána: Ano impregnace: Ano – fluorcarbonová možnost ořezání pro libovolné lyže: ano součást balení: pytlík, fólie, sada Multifit
O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ