cs en ru
Přihlásit se

Marker Baron EPF 13 110 mm S

Cena: 5 890 Kč (včetně DPH)
Dostupnost: Skladem
  • specifikace
  • tech. parametry
  • technologie
  • videa
  • dotaz

Detailní popis produktu:
Oblíbené skialpové vázání s extended Power Frame (EPF) s extra širokým napojením na lyže, které mu dodává strukturu potřebnou k jízdě na širších lyží za jakýchkoli sněhových podmínek, ať už na sjezdovce nebo mimo ni. O 10 mm širší vzor vrtání vrhá Barona do nové stratosféry síly s nastavením DIN 13. Baron 13 EPF je navíc dodáván také se Sole.ID a snadno ovladatelnou pomůckou pro lezení.

Vlastnosti:
- Rámem EPF (Extended Power Frame) - zlepšuje způsob, jakým je přenášená síla z nohou do lyží. Širší konstrukce vázání pak poskytuje ještě efektivnější přenos výkonu.
- Vázání vyrobeno s nastavitelnou deskou AFD (Anti Friction Device). Tato technologie umožňuje nastavit vázání na různé typy podrážek bot – od prohnutých po ploché.
- Vázání má také funkce asistence pro výstup s hodnotami 0°, 7° a 13° pro snazší stoupání vzhůru.
- Doporučená váha lyžaře je do 120 kg.
- Výška postoje bez lyží 36mm.
- Šířka brzdy 110mm.
- Špička: Triple Pivot Elite.
- kluzný AFD kluzná deska - nerezavějící ocel, nastavitelná výška postoje.
- Nášlapná pata Inter-Pivot.
- Systém EPS dvoušroubová brzdová destička.

Hmotnost (pár) 2600g (S)

  • DIN 4-13
O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ