cs en ru
Přihlásit se

TYROLIA ADRENALIN 16 + BRAKE FR PRO 110(B) - VEL. DIN 5-16

Cena: 6 490 Kč (včetně DPH)
Dostupnost: Skladem
  • specifikace
  • tech. parametry
  • technologie
  • videa
  • dotaz

reeridové vázání s chodícím režimem, robustní konstrukcí a odolnými materiály s přepínáním mezi chůzí a sjezdem bez nutnosti vyzouvání.


Popis a vlastnosti:
FR Pro Toe - TYROLIA Adrenalin přichází s Freeride (FR) Pro Toe s ergonomickým otočným polohováním pro optimální náklon při pohybu a to až do 90 stupňů. Tento systém umožňuje snadnou chůzi.

FR Pro Toe umožňuje nastavitelnou změnou polohy Anti-Friction-Slider (AFS Metal), který poskytuje pohodlný pohyb jak při skialpinismu tak při freeriderovém ježdění.

AFS Metal z nerezové oceli zajišťuje větší kontaktní plochou pod podrážkou boty a tím i větší stabilitu, více přenesené síly a maximální výkon během lyžování.

Výhody: větší stabilita, přímější přenos síly a konečně větší prožitek z lyžování

IN-Control Climbing Aid - Tyrolia exkluzivní IN-Control stoupací systém lze snadno ovládat pomocí lyžařské hůlky a je jasně viditelná pro lyžaře. Může být nastaven ve třech úhlech pro dosažení optimální stoupací pozice:

0 stupňového úhlu - pro chůzi v terénu
7 stupňového úhlu - pro pomalé vzestupu
13 stupňového úhlu - pro strmé stoupání

Stoupací systém IN-Control (široký 80mm) je umístěn přímo pod patou. Proto nabízí jedinečný stabilitu a přímý přenos síly.

Výška vázání: 36 mm

DIN: 5 – 16

Délka boty:
S : 269 - 332mm (toto vázání)
L : 299 - 362mm

Hmotnost:
2740g (Short), 2760g (Long)

Vlastnosti:  
FR Pro Toe
AFS Metal
FR Pro Platform
FR Pro Heel
FR Pro Brake Wide 97mm

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ