cs en ru
Přihlásit se

Zweigeltrebe rose

Víno s přívlastkem pozdní sběr – polosuché Vinařská oblast Morava podoblast Slovácká vinařská obec Sobůlky viničná trať Buriánky. Obsah kyselin 6,8g/l zbytkový cukr 7,7g/l bezcukerný extrakt 21,2g/l. Skladujte při teplotě 8-10°C alk. 13,0% obj. 0,75l
Cena: 193 Kč (včetně DPH)
Dostupnost: Skladem
  • specifikace
  • tech. parametry
  • technologie
  • videa
  • dotaz

Současná situace není lehká pro nikoho z nás a každému více či méně ovlivnila jak soukromý život, tak i práci a podle nás je důležité abychom si v této době o to víc pomáhali.

Proto když nás oslovil s žádostí o podporu náš dlouholetý dodavatel vín - VINAŘSTVÍ ŠALŠA, rozhodli jsme ho podpořit objednávkou vín s etiketami LUSTi. Z důvodu vládních nařízení jsou uzavřené mimo jiné i vinotéky a vinařství nemohou svá vína prodávat obvyklou cestou …… proto bychom Vám rádi nabídli výborná vína z VINAŘSTVÍ ŠALŠA s etiketami LUSTi.

Jsou to vína, která patří k naším neoblíbenějším - Rulandské šedé, Zweigeltrebe rosé a Frizzanté Zweigeltrebe Rosé. Děkujeme za případný nákup a !Na zdraví! ….. a všichni se držte. :)

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ