cs en ru
Přihlásit se

Skiopening Kaunertal

Ráda bych Vás pozvala na Skiopening na Kaunertal s CK Talpa a prodejcem LUSTi SKIDEPO JEREMI SPORTCENTRUM. Testování je pouze pro zájezdy zakoupené přes CK Talpa.

TRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ LYŽOVÁNÍ NA KAUNERTALSKÉM LEDOVCI. TESTOVÁNÍ LYŽÍ LUSTi, SOUTĚŽE O HODNOTNÉ CENY A DALŠÍ DOPROVODNÝ PROGRAM

Ledovcové lyžování, prachový sníh
Testování lyží LUSTi
Svařák na svahu pro každého dospělého účastníka
Vánoční trhy ve Feichtenu

Termín: 12.12. - 15.12. 2015

Ve spolupráci s , prodejcem a servisem lyží  a střediskem Kaunertal vám i v přístí sezóně nabízíme vylepšené předvánoční lyžování. Již tradiční a nejdůležitější součást programu je TESTOVÁÍ LYŽI LUSTi! V sobotu 14.12. se můžete těšit na lyžařské soutěže. Na nejlepší čekají hodnotné ceny! Večer pak oslava sportovních výkonů na vánočních trzích ve Feichtenu s místní živou hudbou!

 !!! V TOMTO TERMÍNU JE MOŽNÁ I DOPRAVA AUTOBUSEM !!!

Veškeré informace o akci naleznete zde.

Image 0

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ