cs en ru
Přihlásit se

Testování Aldrov

Zveme Vás na testování lyží LUSTi do Ski Aldrov.

Image 0

Více info zde:
Rádi bychom Vás pozvali na víkend 30. a 31. 3. do areálu Ski Aldrov ve Vítkovicích na akci "Závěr lyžařské sezóny 18/19 se Satrapa ski". Satrapa ski pro vás bude mít připraveno přibližně 100 párů lyží, které byly použity převážně pro účely testování a byly tedy jen velmi málo ježděné. Tyto lyže bude možné zakoupit na místě za zvýhodněné ceny. Bude se jednat o lyže, které jsou přímo z prodejny Satrapa ski a jejich hlavní výhodou je především to, že byly dosud broušeny pouze ručně a mají tedy téměř plný profil hran a v 90% případů ještě nezbroušenu skluznici. 

Seznam konkrétních lyží, včetně počtu odlyžovaných dní a cen bude zveřejněn do 15. března na webu a na Facebooku prodejny Satrapa ski.

Samozřejmě bude po celou dobu akce k dispozici odborný tým Satrapa ski, který vám rád pomůže s výběrem vhodného modelu lyží a v případě zájmu vám před akcí, nebo v jejím průběhu, sestaví časový plán testování dle vašich požadavků.

Na akci se můžete také těšit na malou „ochutnávku“ skialpových lyží a pro opravdu zvídavé lyžařky a lyžaře bude na programu prezentace na téma „Proč některé lyže vedou a drží i na zmrzlé sjezdovce a jiné ne?“

Součástí víkendového programu bude tombola o hodnotné ceny s lyžařskou tématikou a v případě zrealizovaného prodeje více než 20 párů lyží bude vylosován jeden z kupujících, který získá vybrané lyže zdarma. 

Stánek Satrapa ski najdete u spodní stanice sedačkové lanovky. 

Těšíme se na setkání s fanoušky lyží LUSTi a na společné rozloučení s lyžařskou sezónou na českých horách!

Za celý tým Satrapa ski
Honza Satrapa

Kontakty pro případné dotazy:
e-mail: info@satrapa-ski.cz
tel.: 602 308 122  
web: www.satrapa-ski.cz
Facebook: https://www.facebook.com/events/572531143256555/?ti=ia

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ