cs en ru
Přihlásit se

Testování Kamenec

Image 0

Více info zde:
Víkend 6. - 7.1. 2018 - oba dva dny od 9 do 16h.
Rádi bychom vás pozvali do skiareálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou na testovací akci od SATRAPA ski. Kromě možnosti svézt se zdarma na kterémkoliv z modelů LUSTi (budeme žádat pouze předložení osobního dokladu) se můžete těšit na losování 5 účastníků akce, kteří od nás obdrží nějaké ty lyžařské ceny. Pokud se navíc podaří zasněžit obě strany areálu, budeme po celý víkend pořádat závod ve slalomu a dětské soutěže. Na akci není potřeba se hlásit předem, stačí jen přijít s pořádnou chutí lyžovat.
Neváhejte tedy a přijďte se s námi svézt na nových modelech LUSTi nebo jen tak popovídat o lyžování. Po celou dobu akce nás najdete u spodní stanice vleku.

Pro aktuální informace sledujte naši událost na facebooku zde.

Budeme se na vás těšit!
Za tým LUSTi & SATRAPA ski
Honza Satrapa
602 308 122

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ