cs en ru
Přihlásit se

Testování Kamenec

Zveme Vás na testování lyží LUSTi do Jablonce nad Jizerou

Image 0

Více info zde:
O víkendu 5. – 6. ledna 2019 si můžete v rámci testovací a předváděcí akce vyzkoušet libovolný počet lyží z nové kolekce LUSTI. Náš stánek najdete u spodní stanice vleku.

Testování lyží je zdarma, žádáme jen o předložení osobního dokladu. V průběhu celého víkendu bude v případě vysněžení obou stran lyžařského areálu probíhat závod ve slalomu o hodnotné ceny. . V neděli proběhne vylosování pěti účastníků akce LUSTI Kamenec 2019, kteří od nás obdrží pozornosti s lyžařskou tématikou.

90% modelů z naší kolekce mají nyní u Satrapa ski skladem a některé z nich tedy bude možné zakoupit přímo na místě. Pokud máte již nyní představu o konkrétních lyžích, které plánujete po vyzkoušení zakoupit, doporučujeme se se Satrapa ski předem domluvit a lyže si nezávazně rezervovat. Satrapa ski vám rezervaci potvrdí a lyže přivezou s sebou na akci.

Těšíme se na Vaši návštěvu i společné lyžování.

Za team LUSTI
Honza Satrapa
Satrapa-ski.cz
602 308 122

O naší firmě 
GALUS Industries s.r.o. je českým výrobcem lyží, snowboardů a další sportovních potřeb. Od roku 2000 začala naše firma v malém množství vyrábět pro český trh vysoce výkonné závodní lyže pod značkou LUSTi. Záměrem vždy bylo nabídnout nejvyšší kvalitu za co nejvýhodnější cenu. Dochází také k rozvoji letního sortimentu, jako jsou longboardy, kiteboardy a wakeboardy.

ObchodnÍ zastoupenÍ