Nejbližší testování lyží LUSTi: 3.2.2024 Horský areál Kraličák.

0
0 Kč
MEN PROGRESS 74 - 164 cm + VÁZÁNÍ VIST VSP 412, DESKA SPEEDCOM

Progresivní lyžeMEN PROGRESS 74

17 500 Kč
Včetně DPH. Cena je závislá na zvoleném vázání a délce lyže.
Skladem
VÁZÁNÍ VIST VSP 412, DESKA SPEEDCOM
Oblouk
KrátkýDlouhý
Terén
LedPrašan
Úroveň
RelaxZávod

Stejně jako „dvou-titanalový“ sourozenec PC 74 s šířkou pod botou 74 mm se i model MP 74 dokáže velmi dobře poprat jak s tvrdou ledovou pistou tak i s rozměklým sněhem a svého uživatele uspokojí především ve středních a vyšších rychlostech. Díky nahrazení jedné titanalové vrstvy u skluznice kvalitním triaxiálním laminátem více vyhovuje i mírně pokročilým lyžařům.

Lyže MP 74 umožňuje snadný nástup do oblouku a následný klidný průjezd obloukem na hraně. MP 74 je prostě sportovní lyže vhodná pro celodenní použití, k jízdě ve středních rychlostech a středních obloucích na hraně.

Pocit z jízdy:
"Měl jsem tu čest je již 2 dny projet a musím říci, že nic lepšího jsem zatím na nohách neměl. První jízda mě ujistila, že můj styl není ideální, kdy se mi několikrát „kousla“ vnitřní hrana vnitřní lyže – prostě neopdpouštějí, žádné chyby. Po prvním dni mi zůstal úsměv na rtech a skutečně své volby nelituji. Styl se zlepšil a rychlost stoupá. Ta jistota v oblouku je příkladná a když se o ně opravdu opřu cítím dynamit v nohách, prostě jedou a neskutečně precizně vykrajují oblouk. Cítím jistou jako nikdy, je na ně spoleh. Je to zážitek a o to mi šlo. Hodně mě baví povrchová úprava horní plochy lyží – je to neotřelé originální řešení, které nemá konkurenci." (Aleš Prokopec, MP 74 164)

Broušení:
87° z boku
0,5° od spodu

Zajímavost: Věděli jste, že tital v lyži nemůže příjít do kontaktu se solí? Více informací najdete v našem článku.

Upozornění:
Pokud budete chtít při koupi lyží seřídit vázání na velikost boty nebo nastavit vypínací sílu na Vaši váhu, bude vázání seřízeno vždy pouze orientačně a vždy je nutné seřízení vázání zkontrolovat v nejbližším servise lyží, kde dostanete i potvrzení o seřízení.

Montážní bod, pro případnou vlastní montáž vázání
(měřeno od paty):
164 cm – 69,0 cm
171 cm – 72,0 cm
178 cm – 75,5 cm
185 cm – 78,5 cm

Montážní bod69 cm
Výška špičky---
Délka špičky---
Délka patky---
Výška patky---
Vzpruh---
Šířka patky105 mm
Šířka středu74 mm
Šířka špičky122 mm
Radius14,4 m
Délka lyže164 cm
Váš e-mailVáš telefonPředmětVáš dotazOdeslat dotaz
Montážní bodGeometrieDotaz

Nevíte jaké lyže vybrat?

Rádce výběru