Nejbližší testování lyží LUSTi: 11.4.2024 Rakousko - Pitztal.

0
0 Kč

Nejčastější dotazy

1

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ LYŽE?

Hlavním a nejdůležitějším kritériem pro výběr správných lyží je, aby se vám na nich dobře jezdilo a měli jste ten správný požitek z jízdy. K usnadnění výběru lyží můžete použít naši sekci rádce výběru lyží, kde vám selektor na základě vámi zvolených parametrů vybere nejvhodnější lyže.

Přesto, že je selektor nastaven tak, aby co nejvíce odpovídal vašim požadavkům, nemůžete brát výsledek selektoru jako jedinou správnou možnost. Nejlepší volbou je, obrátit se na svého nejbližšího prodejce a lyže si zapůjčit a ozkoušet je. Poté se rozhodnout podle svých pocitů.

2

KDE SI MOHU VYZKOUŠET LYŽE LUSTI?

Během sezóny pořádáme my a spoustu našich prodejců testovací akce v různých koutech České republiky i v zahraničí. Na těchto akcích si můžete otestovat téměř kompletní nabídku lyží LUSTi.

Kompletní přehled testovacích akcí naleznete na našem webu v sekci testování lyží.

A kdybyste nemohli, existuje možnost zapůjčení požadovaných modelů ve stálých testovacích centrech našich prodejců. Jen vy totiž víte, jaké lyže jsou pro Vás nejlepší a v našem zájmu je, abyste byli s naším produktem opravdu spokojeni.

3

MOHU SI UDĚLAT LYŽE/SNOWBOARD S VLASTNÍM DESIGNEM?

Samozřejmě. Lyže s vlastním designem jsou v současné době velmi populární. Na lyže si můžete dát prakticky cokoliv, co vytiskne běžná tiskárna, tedy jakékoli obrázky, fotky, jména apod. Je lepší vyvarovat se barvám jako je stříbrná, zlatá nebo různé svítivé barvy, to tiskárna vytisknout neumí.

JAK POSTUPOVAT PŘI TVORBĚ VLASTNÍHO DESIGNU?

Vy, nebo váš designér vytvoříte design v jakémkoliv grafickém editoru. Design musí mít tvar obdélníku. Zároveň musíte počítat s tím, že se bude ořezávat do tvaru lyže, proto se vyvarujte pro vás důležitým detailům v okraji designu.

Obdélník musí mít následující rozměry:

  • délka lyže + 20 mm
  • šířka lyže (v nejširším místě) + cca 5 mm, maximální šířka obdélníku však může být 135 mm

Rozměry lyží najdete v detailu každého produktu.

Design, který nám dodáte, by měl být nejlépe ve formátu PDF nebo JPG. Dodací lhůta mimo sezónu 2-3 týdny a dodací lhůta v hlavní sezóně je cca 4 - 6 týdnů, případně dle domluvy. Za vlastní design se platí příplatek 1500 Kč (mimo hlavní sezónu 1. 4. - 31. 7.) a 3000 Kč (v hlavní sezóně 1.8. - 31. 3.).

4

MOHU SI ZAKOUPIT LYŽE BEZ VÁZÁNÍ?

Životnost vázání je většinou dvojnásobná oproti životnosti lyže. LUSTi je jedním z mála výrobců, který umožňuje zakoupit pouze lyže, bez namontovaného vázání. Lyže je tedy možné zakoupit buď samostatně v námi doporučeném setu, nebo ve vámi vybraném setu s vázáním z naší nabídky.

Vázání, které nabízíme jsou od italské značky VIST.

Pokud se rozhodnete pro objednávku setu, vázání vám na lyže namontujeme a pokud nám zašlete velikost vaší boty (=velikost skeletu v mm), tak vám vázání seřídíme přímo pro vás. Jediné, co si musíte nastavit sami, je vypínací síla vázání.

5

MOHU SI K VÁM DÁT LYŽE NA SERVIS?

Servis na lyžích vám samozřejmě poskytneme. Od srpna roku 2007 používáme na broušení lyží LUSTi jeden z nejlepších automatů v ČR. Jedná se o stroj MONTANA MODULAR ENERGY II, který provádí všechny operace bez zásahu obsluhy. Takto obroušené lyže mají proto vždy stejné parametry. Více informací naleznete zde.