Nejbližší testování lyží LUSTi: 11.4.2024 Rakousko - Pitztal.

0
0 Kč
JUNIOR CARVING - 90 cm

Dětské carvingové lyžeJUNIOR CARVING

3 590 Kč
Včetně DPH. Cena je závislá na zvoleném vázání a délce lyže.
Skladem
Bez vázání
Vyberte variantu
Oblouk
KrátkýDlouhý
Terén
LedPrašan
Úroveň
RelaxZávod

JC nabízí extrémní carving pro nejmenší děti. Lyže i přes svou minimální délku trvají na maximálním možném carvingovém pojetí. Lyže se vyznačuje minimální podélnou tuhostí, aby i lehké děti byly schopné prohnout lyži i v malých rychlostech. Těm nejmenším dětem se tak dostává do rukou nejostřejší funcarvingová zbraň, která v určité vývojové fázi výrazně zrychlí a především zpestří vývoj určitých dovedností malého lyžaře či lyžařky.

Pocit z jízdy:
"Lyže pro děti od 2 let, umožňuje první oblouky bez pluhu díky maximálnímu vykrojení, lyže je lehká a měkká, otevírá našim nejmenším svět „carvingu“. Nutné použití desky CARV 2." (Zbyněk Kovářů, JIHLAVSKÁ SPORTOVNÍ s.r.o., JC 70 cm)

"Lyže plynule navazuje na „žirafy“ a přináší dětem další dovednosti z carvingové jízdy a pro všechny větší děti, které chtějí začít s carvingovými oblouky, díky své lehkosti a optimálnímu radiusu. Nutné použití desky CARV 2 plus." (Zbyněk Kovářů, JIHLAVSKÁ SPORTOVNÍ s.r.o., JC 90 cm)

"Radius 4,5m, tato lyže završuje dobu dětské carvingové techniky a opět plynule navazuje na JCT 90-100 cm a umožňuje rozvíjení získaných carvingových dovedností, malý radius lyže usnadňuje precizní vykrojení carvingových oblouků. Nutné použití desky CARV 2 plus. (Zbyněk Kovářů, JIHLAVSKÁ SPORTOVNÍ s.r.o., JC 110 cm)

Doporučujeme:
K lyžím JC doporučujeme dětské hole s nastavitelnou velikosti ve stejném designu.

Broušení:
87° z boku
0,5° od spodu 

Upozornění:
Pokud budete chtít při koupi lyží seřídit vázání na velikost boty nebo nastavit vypínací sílu na Vaši váhu, bude vázání seřízeno vždy pouze orientačně a vždy je nutné seřízení vázání zkontrolovat v nejbližším servise lyží, kde dostanete i potvrzení o seřízení.

Montážní bod, pro případnou vlastní montáž vázání
(měřeno od paty):

JC 70 cm - 30,0 cm
JC 80 cm - 34,0 cm
JC 90 cm - 38,0 cm
JC 100 cm - 43,0 cm
JC 110 cm – 48,0 cm

Montážní bod38 cm
Výška špičky---
Délka špičky---
Délka patky---
Výška patky---
Vzpruh---
Šířka patky98 mm
Šířka středu53 mm
Šířka špičky107 mm
Radius3 m
Délka lyže90 cm
Váš e-mailVáš telefonPředmětVáš dotazOdeslat dotaz
Montážní bodGeometrieDotaz

Nevíte jaké lyže vybrat?

Rádce výběru