Nejbližší testování lyží LUSTi: 11.4.2024 Rakousko - Pitztal.

0
0 Kč
Progresivní lyže MEN PROGRESS 74
Progresivní lyže MEN PROGRESS 74
Progresivní lyže MEN PROGRESS 74

Progresivní lyžeMEN PROGRESS 74

od 12 990 Kč
Včetně DPH. Cena je závislá na zvoleném vázání a délce lyže.
Skladem
Oblouk
KrátkýDlouhý
Terén
LedPrašan
Úroveň
RelaxZávod

Stejně jako „dvou-titanalový“ sourozenec PC 74 s šířkou pod botou 74 mm se i model MP 74 dokáže velmi dobře poprat jak s tvrdou ledovou pistou tak i s rozměklým sněhem a svého uživatele uspokojí především ve středních a vyšších rychlostech. Díky nahrazení jedné titanalové vrstvy u skluznice kvalitním triaxiálním laminátem více vyhovuje i mírně pokročilým lyžařům.

Lyže MP 74 umožňuje snadný nástup do oblouku a následný klidný průjezd obloukem na hraně. MP 74 je prostě sportovní lyže vhodná pro celodenní použití, k jízdě ve středních rychlostech a středních obloucích na hraně.

Pocit z jízdy:
"Měl jsem tu čest je již 2 dny projet a musím říci, že nic lepšího jsem zatím na nohách neměl. První jízda mě ujistila, že můj styl není ideální, kdy se mi několikrát „kousla“ vnitřní hrana vnitřní lyže – prostě neopdpouštějí, žádné chyby. Po prvním dni mi zůstal úsměv na rtech a skutečně své volby nelituji. Styl se zlepšil a rychlost stoupá. Ta jistota v oblouku je příkladná a když se o ně opravdu opřu cítím dynamit v nohách, prostě jedou a neskutečně precizně vykrajují oblouk. Cítím jistou jako nikdy, je na ně spoleh. Je to zážitek a o to mi šlo. Hodně mě baví povrchová úprava horní plochy lyží – je to neotřelé originální řešení, které nemá konkurenci." (Aleš Prokopec, MP 74 164)

Broušení:
87° z boku
0,5° od spodu

Zajímavost: Věděli jste, že tital v lyži nemůže příjít do kontaktu se solí? Více informací najdete v našem článku.

Upozornění:
Pokud budete chtít při koupi lyží seřídit vázání na velikost boty nebo nastavit vypínací sílu na Vaši váhu, bude vázání seřízeno vždy pouze orientačně a vždy je nutné seřízení vázání zkontrolovat v nejbližším servise lyží, kde dostanete i potvrzení o seřízení.

Montážní bod, pro případnou vlastní montáž vázání
(měřeno od paty):
164 cm – 69,0 cm
171 cm – 72,0 cm
178 cm – 75,5 cm
185 cm – 78,5 cm

Montážní bodDle délky
Výška špičky45 mm
Délka špičky135 mm
Délka patky60 mm
Výška patky7 mm
Vzpruh6 mm
Šířka patky105 mm
Šířka středu74 mm
Šířka špičky122 mm
Radius---
Délka lyže171 cm
Váš e-mailVáš telefonPředmětVáš dotazOdeslat dotaz
Montážní bodGeometrieDotaz

Konstrukce

Nevíte jaké lyže vybrat?

Rádce výběru