Nejbližší testování lyží LUSTi: 11.4.2024 Rakousko - Pitztal.

0
0 Kč
Skialpové lyže TOUR PERFORMANCE 88
Skialpové lyže TOUR PERFORMANCE 88
Skialpové lyže TOUR PERFORMANCE 88

Skialpové lyžeTOUR PERFORMANCE 88

17 999 Kč
Včetně DPH. Cena je závislá na zvoleném vázání a délce lyže.
Skladem
Zvolte délku lyží
Vyberte variantu
Vyberte variantu
Oblouk
KrátkýDlouhý
Terén
LedPrašan
Úroveň
RelaxZávod

Lyže TOUR Performance v šířce pod botou 88 jsou naší další novinkou v sezóně 2022. Model Tour Performance 88 má kromě celodřevěného jádra z paulovnie i vyztužení ze skelných vláken, ale zejména z karbonu. To se velmi pozitivně projevuje na celkové hmotnosti, ale i na jízdních vlastnostech.

Oblíbený střed 88 mm je univerzální, podrží na tvrdším povrchu i v novém čerstvém sněhu, navíc tvar lyží v kombinaci s mírným rockerem ve špičce se velmi pěkně chová i v krustě a ufoukaném sněhu, nemá tendenci se „zakusovat“ a spolehlivě jezdce podrží na každém povrchu.

Při chůzi se chovají velmi předvídavě. Jsou pocitově lehké, snadno se ovládají při otočkách, širší špička v kombinaci s rockerem má občas tendenci mírně uhnout ze směru, pokud se pohybujete na uklouzaném povrchu. V čerstvém sněhu však drží stopu ukázkově a jsou správně vyvážené.

Při sjezdu dřží perfektně na upravné sjezdovce, jejich doménou je všek měkčí či čerstvě napadnutý sníh.

Videorecenze k shlédnutí zde.

Pocit z jízdy:
"Lyže jsou velmi univerzální a doporučit je lze všem, kteří hledají dobrý poměr ceny a výkonu. Za připomenutí stojí i ryze domácí provenience modelu. Lépe se lyže cítí v měkkém sněhu a ocení je většina univerzálních skialpinistů vyjma těch s extrémními parametry či požadavky. I použití je široké: lze si vzít na jednodenní túry, rychlé večerní procházky, dovedu si je bez limitu představit i na vícedenní, méně náročné přechody." (Recenze časopisu SNOW 2022)

 

Montážní bod, pro případnou vlastní montáž vázání
(měřeno od paty):
162 cm – 67,0 cm 
172 cm – 71,5 cm 
182 cm – 76,0 cm

Váš e-mailVáš telefonPředmětVáš dotazOdeslat dotaz
Montážní bodDotaz

Nevíte jaké lyže vybrat?

Rádce výběru